Ledeninfo Lesrooster

Lesrooster 2020/2021

 

Wegens de coronaregels hebben we een aangepast lesrooster.

Zie deze link voor het buiten lesrooster.

Op het moment dat de leden t/m 17 jaar weer binnen mogen dansen worden in het onderstaande rooster in het blauw aangegeven lessen opgestart. Volgens de huidige planning van de overheid starten deze lessen dus vanaf woensdag 19 Mei.

Blijf ook de online lessen volgen!

 

Omschrijving van de groepen  

Step by Step voor kinderfeestjes

img 35833

  Link voor meer gegevens over dansfeestjes

Recreatie Alle recreatiegroepen die 3 kwartier of 1 uur trainen per week
UrbanStep De Step by Step dochtergroep: urbanStep. Dansstijlen; HipHop, Streetdance, Breakdance en Female DanceHall
Klassiek Klassiekballet
Modern Moderne dans
Wedstrijd Alle groepen die meedoen aan danswedstrijden
Volwassenen Volwassenen van 18 t/m 90 jaar. Dansstijlen; Jazz, Aerobics, Zumba HipNthigh, Power-Yoga en Pilates
Speciaal Leerlingen van het speciaal onderwijs

 

 

Recr.

 

Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
1,5-4 10:30 - 11:00 Maandag Woopy1 Ouder-peuter Studio1 Nicky
2,5-4 09:30 - 10:00 Woensdag Woopy5 Ouder-peuter Studio1 Nicky
1,5-4 09:00 - 09:30 Donderdag Woopy6 Ouder-peuter Studio2 Nicky
1,5-2,5 09:00 - 09:30 Vrijdag Woopy9 Ouder-peuter Studio1 Maartje
2,5-4 09:30 - 10:00 Vrijdag Woopy10 Ouder-peuter Studio1 Maartje
             
Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
3-4 16:15 - 17:00 Dinsdag Twinkle1 Modern/jazz Studio1 Tessa/Lotte
3-4 15:30 - 16:15 Woensdag Twinkle4 Modern/jazz VTA-Blixems Anouk
3-4 08:30 - 09:15 Zaterdag Twinkle7 Modern/jazz Studio4 Lindsay
3-4 08:45 - 09:30 Zaterdag Twinkle9 Modern/jazz Studio2 Sam
3-6 16:30 - 17:15 Donderdag Twinkle6 Modern/jazz Studio1 Angela/SanneV
4-6 15:45 - 16:30 Woensdag Twinkle3 Modern/jazz Studio1 Nicky
5-6 17:05 - 17:50 Dinsdag Twinkle2 Modern/jazz Studio1 Tessa/Lotte
5-6 16:15 - 17:00 Woensdag Twinkle5 Modern/jazz VTA-Blixems Anouk
5-6 09:20 - 10:05 Zaterdag Twinkle8 Modern/jazz Studio4 Lindsay
4-5 09:35 - 10:20 Zaterdag Twinkle10 Modern/jazz Studio2 Sam
             
Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
6-7 17:00 - 18:00 Woensdag Sparkle4 Modern/jazz VTA-Blixems Anouk
6-8 17:05 - 18:05 Dinsdag Sparkle3 Modern/jazz Studio3 Angela
6-8 16:35 - 17:35 Woensdag Sparkle6 Modern/jazz Studio1 Nicky
6-8 17:20 - 18:20 Donderdag Sparkle8 Modern/jazz Studio1 Angela/SanneV
6-8 08:55 - 09:55 Zaterdag Sparkle9 Modern/jazz Studio1 Maud
6-8 11:30 - 12:30 Zaterdag Sparkle13 Modern/jazz Studio2 Sam
7-8 11:05 - 12:05 Zaterdag Sparkle11 Modern/jazz Studio1 Maud
8-10 18:00 - 19:00 Woensdag Sparkle5 Modern/jazz VTA-Blixems Anouk
8-11 16:15- 17:15 Maandag Sparkle2 Modern/jazz Studio3 Maartje
8-11 10:00 - 11:00 Zaterdag Sparkle10 Modern/jazz Studio1 Maud
9-11 10:10 - 11:10 Zaterdag Sparkle12 Modern/jazz Studio4 Lindsay
9-13 18:45 - 19:45 Woensdag Sparkle7 Modern/jazz Studio1 Sam
             
Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
10-13 11:55 - 12:55 Zaterdag Dmnds2 Modern/jazz Studio3 Myrthe/Emma
12-16 18:10 - 19:10 Dinsdag Dmnds1 Modern/jazz Studio3 Angela

 

UrbSt.

 

Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
6-8 17:45 - 18:45 Maandag Br1 Breakdance Studio4 Joey/Chiel
9-12 18:55 - 19:55 Maandag Br2 Breakdance Studio4 Joey/Chiel
10-14 18:15 - 19:15 Donderdag Br3 Breakdance Studio2 Joey/Chiel
15+ 19:20 - 20:20 Donderdag Br4 Breakdance Studio2 Joey/Chiel
             
Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
6-8 15:50 - 16:50 Woensdag HS6 HipHop/Streetd Studio2 Ray
7-10 15:50 - 16:50 Donderdag HS5 HipHop/Streetd Studio4 Anouk
7-10 16:00 - 17:00 Dinsdag HS4 HipHop/Streetd Studio2 Ray
9-12 16:55 - 17:55 Woensdag HS3 HipHop/Streetd Studio2 Ray
10-14 18:10 - 19:10 Dinsdag HS2 HipHop/Streetd Studio2 Ray
13-18 18:00 - 19:00 Woensdag HS1 HipHop/Streetd Studio2 Ray
             
Urban  Selectiegr.          
Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
8-12 17:05 - 18:05 Dinsdag Young Fresh HS-selectie Studio2 Ray
8-12 16:55 - 17:55 Donderdag Young Fresh HS-selectie Studio4 Anouk
12+ 19:15 - 20:15 Dinsdag New Saga HS-selectie Studio2 Ray
12+ 19:15 - 20:15 Donderdag New Saga HS-selectie Studio4 Anouk
8+ 18:00 - 19:00 Donderdag SBS Fam HS-selectie Studio4 Anouk

 

Klassiek

 

Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
6-9 16:00 - 17:00 Dinsdag K1 Klassiek-Ballet Studio4 Floor
9-13 17:05 - 18:05 Dinsdag K2 Klassiek-Ballet Studio4 Floor
13-18 17:10 - 18:10 Vrijdag K3 Klassiek-Ballet Studio4 Floor
18+ 18:15 - 19:45 Vrijdag K4 Klassiek-Ballet Studio4 Floor

 

Mod.

 

Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
9-17 18:10 - 19:10 Dinsdag Modern1 Modern Studio4 Floor
18+ 19:50 - 21:20 Vrijdag Modern2 Modern Studio4 Floor

 

Wedstr.

 

Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
6-8 10:25 - 11:25 Zaterdag Little Bee's Wedstrijdgroep Studio2 Sam
6-8 17:45 - 18:45 Woensdag Little Bee's Wedstrijdgroep Studio4 Lindsay
8-10 17:40 - 18:40 Woensdag Little Stars Wedstrijdgroep Studio1 Sam
8-10 11:15 - 12:15 Zaterdag Little Stars Wedstrijdgroep Studio4 Lindsay
9-12 16:40 - 17:40  Maandag Explore Wedstrijdgroep Studio1 Beau
9-12 18:30 - 19:30 Vrijdag Explore Wedstrijdgroep Studio1 Angela
9-13 12:30 - 13:30 Zaterdag Spirit Wedstrijdgroep Studio1 Maud
9-13 16:00 - 17:00 Dinsdag Spirit Wedstrijdgroep Studio3 Angela
9-13 18:50 - 19:50 Woensdag Spirit Wedstrijdgroep Studio4 Lindsay
10-13 16:50 - 17:50 Maandag Unlimited Wedstrijdgroep Studio1 Beau
10-13 16:55 - 17:55 Vrijdag Unlimited Wedstrijdgroep Studio3 Wilma
10-13 13:00 - 14:00 Zaterdag Unlimited Wedstrijdgroep Studio3 Sam
12-15 17:20 - 18:50 Maandag Illusions Wedstrijdgroep Studio3 Maartje
12-15 08:45 - 10:15 Zaterdag Illusions Wedstrijdgroep Studio3 Myrthe/Emma
13-16 17:30 - 19:00 Woensdag Dynamic Wedstrijdgroep Studio3 Wilma
13-16 10:20 - 11:50 Zaterdag Dynamic Wedstrijdgroep Studio3 Myrthe/Emma
16-19* 17:55 - 19:25 Maandag Dynamite Wedstrijdgroep Studio1 Beau
16-19* 18:00 - 19:30 Vrijdag Dynamite Wedstrijdgroep Studio3 Wilma
16-25* 19:00 - 20:30 Dinsdag Energy Wedstrijdgroep Studio1 Eline
16-25* 20:30 - 22:00 Donderdag Energy Wedstrijdgroep Studio1 Angela
16-25* 18:50 - 20:20 Donderdag Infinity Wedstrijdgroep Studio1 KimV
16-25* 19:00 - 20:30 Maandag Infinity Wedstrijdgroep Studio3 Maartje
17-22 20:40 - 22:10 Dinsdag X-plosion Wedstrijdgroep Studio1 Eline
17-22 19:45 - 21:15 Vrijdag X-plosion Wedstrijdgroep Studio3 Wilma
18+ 20:30 - 22:00 Maandag Fearless Wedstrijdgroep Studio3 Wilma
18+ 19:00 - 20:30 Donderdag Fearless Wedstrijdgroep Studio3 Wilma

 

(*) Voor de 18+ is er buiten lesrooster 

 

Yoga

 

Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
18+ 09:15 - 10:30 Vrijdag Y1   Studio4 Didi
18+ 19:05 - 20:05 Woensdag P1 Pilates Studio3 Wilma
18+ 17:55 - 18:55 Donderdag P2 Pilates Studio3 Wilma

 

Volwassenen

 

Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
18+ 19:30 - 21:00 Dinsdag V1 Modern/jazz Studio3 Wilma
18+ 09:30 - 11:00 Woensdag V2 Modern/jazz Studio3 Wilma
18+ 20:10 - 21:40 Woensdag V3 Modern/jazz Studio3 Wilma
18+ 19:15 - 20:15 Dinsdag V4 Modern/jazz Studio4 Floor
18+ 20:35 - 22:05 Donderdag V5 Mod/Jaz gevord. Studio3 Wilma
30+ 21:10 - 22:10 Dinsdag Hsenior Heren senior Studio3 Wilma
60+ 10:30 - 11:30 Vrijdag Spoon Bewegen op muziek Studio1 Sandra
             
Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
18+ 09:30 - 10:30 Maandag Aer3 Aerobic Studio1 Nicky
18+ 09:00 - 10:00 Maandag HNT1 HipNthigh Studio4 Wilma
             
Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
30+ 10:05 - 11:05 Donderdag Zgold1 Zumba-Gold Studio1 Sandra
30+ 10:00 - 11:00 Dinsdag Zgold2 Zumba-Gold Studio1 Sandra
18+ 19:40 - 20:40 Maandag Z1 Zumba Studio1 Sandra
18+ 20:45 - 21:45 Maandag Z2 Zumba Studio1 Sandra
18+ 20:00 - 21:00 Woensdag Z3 Zumba Studio1 Evelien
18+ 09:00 - 10:00 Donderdag Z4 Zumba Studio1 Sandra
             
Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
18+ 08:00 - 9:00 Woensdag Bootcamp Conditietraining Studio4 Wilma
             
Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
18+ 09:15 - 10:30 Vrijdag Y1   Studio4 Didi
18+ 19:05 - 20:05 Woensdag Pilates Pilates Studio3 Wilma

 

Sp

 

Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
  13:15 - 14:00 Woensdag SP1 Sp. onderwijs Mytylschool Ray

 

 

Waar:

 

Klik hieronder voor de plaatsen waar de lessen gegeven worden:

 

Vijfkamplaan (= studio1 & 2 & 3 & 4)Blixems en de Mytylschool

 

button gratis proefles

 

pdf-icon PDF-file van de studioindeling.  Handig als je wil weten wanneer een studio bezet/vrij is