Ledeninfo Lesrooster

Lesrooster 2019/2020

 

Link voor het vakantierooster

 

Omschrijving van de groepen  

Step by Step voor kinderfeestjes

img 35833

  Link voor meer gegevens over dansfeestjes

Recreatie Alle recreatiegroepen die 3 kwartier of 1 uur trainen per week
UrbanStep De Step by Step dochtergroep: urbanStep. Dansstijlen; HipHop, Streetdance, Breakdance en Female DanceHall
Klassiek Klassiekballet
Modern Moderne dans
Wedstrijd Alle groepen die meedoen aan danswedstrijden
Volwassenen Volwassenen van 18 t/m 90 jaar. Dansstijlen; Jazz, Aerobics, Zumba HipNthigh, Zumba step, Power-Yoga en Aerial-Yoga
Speciaal Leerlingen van het speciaal onderwijs

 

Recr.

Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
1,5-2,5 10:30 - 11:15 Maandag Woopy1 Ouder-peuter Studio 1 Nicky
2,5-4 11:00 - 11:45 Maandag Woopy2 Ouder-peuter Studio 1 Anouk
2,5-4 09:30 - 10:15 Woensdag Woopy5 Ouder-peuter Studio 1 Anouk
1,5-3 09:00 - 09:45 Donderdag Woopy6 Ouder-peuter Studio2 Nicky
1,5-2 09:00 - 09:45 Vrijdag Woopy8 Ouder-peuter Studio 1 Floor
1,5-2,5 09:30 - 10:15 vrijdag Woopy9 Ouder-peuter Studio 1 Floor
2,5-4 10:00 - 10:45 Vrijdag Woopy10 Ouder-peuter Studio 1 Floor
             
Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
5-6 16:45 - 17:30 Dinsdag Twinkle2 Modern/jazz Studio 1 IngevV
3-6 16:15 - 17:00 Woensdag Twinkle3 Modern/jazz Studio 1 Nicky
3-4 15:30 - 16:15 Woensdag Twinkle4 Modern/jazz Blixems Anouk
5-6 16:15 - 17:00 Woensdag Twinkle5 Modern/jazz Blixems Anouk
3-6 16:15 - 17:00 Donderdag Twinkle6 Modern/jazz Studio 1 Sam
3-5 08:30 - 09:15 Zaterdag Twinkle7 Modern/jazz Studio 4 Lindsay
4-6 09:15 - 10:00 Zaterdag Twinkle8 Modern/jazz Studio 4 Lindsay
5-6 10:00 - 10:45 Zaterdag Twinkle9 Modern/jazz Studio 4 Lindsay
5-6 09:00 - 09:45 Zaterdag Twinkle10 Modern/jazz Studio 2 Sam/Tessa
3-5 09:45 - 10:30 Zaterdag Twinkle11 Modern/jazz Studio 2 Sam/Tessa
             
Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
6-8 16:15 - 17:15 Maandag Sparkle1 Modern/jazz Studio 4 Angela/KimvdL
9-11 16:30 - 17:30 Maandag Sparkle2 Modern/jazz Studio 1 Beau
6-8 16:30 - 17:30 Dinsdag Sparkle3 Modern/jazz Studio 3 Angela
6-7 17:00 - 18:00 Woensdag Sparkle4 Modern/jazz Blixems Anouk
7-9 18:00 - 19:00 Woensdag Sparkle5 Modern/jazz Blixems Anouk
6-7 17:00 - 18:00 Woensdag Sparkle6 Modern/jazz Studio 1 Nicky
9-11 18:30 - 19:30 Woensdag Sparkle7 Modern/jazz Studio 4 Maud/Emma
8-11 17:00 - 18:00 Donderdag Sparkle8 Modern/jazz Studio 1 Sam
7-10 09:00 - 10:00 Zaterdag Sparkle9 Modern/jazz Studio 1 Cheney/Emma
8-10 11:00 - 12:00 Zaterdag Sparkle11 Modern/jazz Studio 1 Chenay/Emma
9-11 10:30 - 11:30 Zaterdag Sparkle12 Modern/jazz Studio 2 Sam
6-7 10:45 - 11:45 Zaterdag Sparkle13 Modern/jazz Studio 4 Lindsay
6-8 16:30 - 17:30 Vrijdag Sparkle14 Modern/jazz Studio 1 Tessa
6-7 11:30 - 12:30 Zaterdag Sparkle15 Modern/jazz Studio 2 Sam
             
Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
11-13 18:00 - 19:00 Dinsdag Diamonds1 Modern/jazz Studio 1 SanneV/Lotte
12-16 17:15 - 18:15 Maandag Diamonds2 Modern/jazz Studio 4 Angela
10-13 11:30 - 12:30 Zaterdag Diamonds3 Modern/jazz Studio 3 Angela/Maud

UrbSt.

Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
7-9 17:30 - 18:30 Maandag Br1 Breakdance Studio 2 Joey
9-12 18:30 - 19:30 Maandag Br2 Breakdance Studio 2 Chiel
8-12 19:00 - 20:00 Donderdag Br3 Breakdance Studio 2 Daan
13-18 20:00 - 21:00 Donderdag Br4 Breakdance Studio 2 Daan
             
13-17 20:00 - 21:00 Woensdag HS1 HipHop/Streetd Studio 2 Ray
10-12 19:00 - 20:00 Dinsdag HS2 HipHop/Streetd Studio 2 Ray
10-14 17:00 - 18:00 Donderdag HS3 Hiphop/Streetd Studio 2 Anouk
6-9 16:00 - 17:00 Dinsdag HS4 Hiphop/Streetd Studio 2 Ray
8-10 16:00 - 17:00 Donderdag HS5 Hiphop/Streetd Studio 2 Anouk
6-10 16:00 - 17:00 Woensdag HS6 Hiphop/Streetd Studio 2 Ray
             
Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beshrijving Zaal Docent
16+ 21:00 - 22:00 Woensdag DH1 Female dancehall Studio4 Silvester
             
Urban wedstrijdgroepen          
Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
7-12 16:30 - 17:30 Maandag Young Flamesz HS-selectie Studio 2 Ray
7-12 17:00 - 18:00 Vrijdag Young Flamesz HS-selectie Studio 2 Chrissy
12-14 19:00 - 20:00 Woensdag Super Fresh HS-selectie Studio 2 Ray
12-14 18:00 - 19:00 Vrijdag Super Fresh HS-selectie Studio 2 Chrissy
14+ 20:00 - 21:00 Dinsdag The New Saga HS-selectie Studio 2 Ray
14+ 18:00 - 19:00 Donderdag The New Saga HS-selectie Studio 2 Anouk

Klassiek

Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
6-9 16:30 - 17:30 Dinsdag K1 Klassiek-Ballet Studio 4 Floor
9-12 17:30 - 18:30 Dinsdag K2 Klassiek-Ballet Studio 4 Floor
12-15 17:00 - 18:00 Vrijdag K3 Klassiek-Ballet Studio 3 Floor
16+ 19:30 - 21:00 Vrijdag K4 Klassiek-Ballet Studio 4 Floor

Mod.

Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
9-15 16:00 - 17:00 Vrijdag Modern1 Modern Studio 3 Floor
16+ 18:00 - 19:30 Vrijdag Modern2 Modern Studio 3 Floor

Wedstr.

Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
6-9 18:00 - 19:00 Donderdag Little Bee's Wedstrijdgroep Studio 1 Sam
6-9 11:45 - 12:45 Zaterdag Little Bee's Wedstrijdgroep Studio 3/4 Lindsay
8-11 17:30 - 18:30 Dinsdag Little Mix Wedstrijdgroep Studio 3 Angela
8-11 10:30 - 11:30 Zaterdag Little Mix Wedstrijdgroep Studio 3 Angela/Maud
7-10 17:30 - 18:30 Maandag Little Jungle Wedstrijdgroep Studio 1 Beau
7-10 17:30 - 18:30 Vrijdag Little Jungle Wedstrijdgroep Studio 1 SanneV/Tessa
10-13 18:30 - 19:30 Dinsdag Explore Wedstrijdgroep Studio 3 Angela
10-13 18:30 - 19:30 Vrijdag Explore Wedstrijdgroep Studio 1 SanneV/Tessa
9-13 16:00 - 17:00 Maandag Future Wedstrijdgroep Studio 3 Wilma
9-13 17:30 - 18:30 Woensdag Future Wedstrijdgroep Studio 3 Lindsay
9-13 10:00 - 11:00 Zaterdag Future Wedstrijdgroep Studio 1 Cheney/Emma
9-13 12:30 - 13:30 Zaterdag Spirit Wedstrijdgroep Studio 1 Cheney/Emma
10-13 17:00 - 18:00 Maandag Spirit Wedstrijdgroep Studio 3 Wilma
10-13 18:30 - 19:30 Woensdag Spirit Wedstrijdgroep Studio 1 Lindsay
             
 Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
11-16 19:00 - 20:30 Dinsdag Dynamic Wedstrijdgroep Studio 1 Eline
11-16 13:00 - 14:30 Zaterdag Dynamic Wedstrijdgroep Studio 3 Sam
13-18 18:15 - 19:45 Maandag Illusions Wedstrijdgroep Studio 4 Angela
13-18 09:00 - 10:30 Zaterdag Illusions Wedstrijdgroep Studio 3 Angela/Maud
16-19 18:30 - 20:00 Maandag Identity Wedstrijdgroep Studio 1/3 Beau
16-19 19:30 - 21:00 Woensdag Identity Wedstrijdgroep Studio 4 Maud/Emma
19-28 20:30 - 22:00 Dinsdag X-Hale Wedstrijdgroep Studio 1 Eline
19-28 19:30 - 21:00 Vrijdag X-Hale Wedstrijdgroep Studio 3 KimV
16-19 18:00 - 19:30 Maandag Dynamite Wedstrijdgroep Studio 3 Wilma
16-19 17:30 - 19:00 Donderdag Dynamite Wedstrijdgroep Studio 3 Beau
19-28 20:00 - 21:30 Maandag X-plosion Wedstrijdgroep Studio 3/4 Maartje
19-28 18:30 - 20:00 Woensdag X-plosion Wedstrijdgroep Studio 3 Wilma
20+ 20:30 - 22:00 Maandag Fearless Wedstrijdgroep Studio 3/4 Wilma
20+ 19:00 - 20:30 Donderdag Fearless Wedstrijdgroep Studio 3 Wilma

 

Yoga

Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
18+ 09:15 - 10:30 Vrijdag Y1 Power-Yoga Studio 4 Didi

Volwassenen

Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
18+ 19:30 - 21:00 Dinsdag V1 Modern/jazz Studio 3 Wilma
18+ 10:00 - 11:30 Woensdag V2 Modern/jazz Studio 3 Anouk
18+ 20:00 - 21:30 Woensdag V3 Modern/jazz Studio 3 Wilma
18+ 18:30 - 19:30 Dinsdag V4 Modern/jazz Studio 4 Floor
18+ 20:30 - 22:00 Donderdag V5 Mod/Jaz gevord. Studio 3 Wilma
30+ 21:00 - 22:00 Dinsdag Hsenior Heren senior Studio 3 Wilma
60+ 10:30 - 11:30 Vrijdag Spoon Bewegen op muziek Studio 1 Floor
             
Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
50+ 09:30 - 10:30 Maandag Aer3 Aerobic Studio 1 Nicky
18+ 09:30 - 10:30 Maandag  HNT1 HipNthigh Studio 3 Wilma
18+ 18:30 - 19:30 Vrijdag HNT2 HipNthigh Studio 4 Wilma
18+ 09:00 - 10:00 Woensdag JF1 Jumping Fitness  Studio 3 Wilma
             
Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
40+ 10:00 - 11:00 Donderdag Zgold1 Zumba-Gold Studio 1 Sandra
40+ 10:00 - 11:00 Dinsdag Zgold2 Zumba-Gold Studio 1 Sandra
18+ 19:30 - 20:30 Woensdag Zstep Zumba Step Studio 1 Maud
18+ 19:30 - 20:30 Maandag Z1 Zumba Studio1+2 Sandra
18+ 20:30 - 21:30 Maandag Z2 Zumba Studio1+2 Sandra
18+ 20:30 - 21:30 Woensdag Z3 Zumba Studio 1 Maud
18+ 09:00 - 10:00 Donderdag Z4 Zumba Studio 1 Sandra
             
Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
18+ 09:15 - 10:30 Vrijdag Y1 Power-Yoga Studio 4 Didi

Sp

Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
 6-15 13:15 - 14:00 Woensdag Sp1 Sp. onderwijs mytylschl Ray

Waar:

Klik hieronder voor de plaatsen waar de lessen gegeven worden:

Vijfkamplaan (= studio1 & 2 & 3 & 4)Blixems en de Mytylschool

button gratis proefles

pdf-icon PDF-file van de studioindeling.  Handig als je wil weten wanneer een studio bezet/vrij is