Ledeninfo Lesrooster

Lesrooster 2021/2022

 

Vanaf zaterdag 15 januari is onderstaande reguliere lesrooster weer actief.

Omschrijving van de groepen  

Step by Step voor kinderfeestjes

img 35833

  Link voor meer gegevens over dansfeestjes

Recreatie Alle recreatiegroepen die 3 kwartier of 1 uur trainen per week
UrbanStep De Step by Step dochtergroep: urbanStep. Dansstijlen; HipHop, Streetdance en Breakdance
Klassiek Klassiekballet
Modern Moderne dans
Wedstrijd Alle groepen die meedoen aan danswedstrijden
Volwassenen Volwassenen van 18 t/m 90 jaar. Dansstijlen; Jazz, Aerobics, Zumba Power-Yoga, HipNthigh, Bootcamp en Pilates
Speciaal Leerlingen van het speciaal onderwijs

 

 

Recr.

 

 

Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving
1,5-4 10:30-11:15 Maandag Woopy1 Ouder-peuter
1,5-4 09:30-10:15 Woensdag Woopy5 Ouder-peuter
1,5-4 09:00-09:45 Vrijdag Woopy9 Ouder-peuter
         
Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving
3-5 09:30-10:15 Zaterdag Twinkle8 Modern/jazz
3-6 17:00-17:45 Donderdag Twinkle6 Modern/jazz
4 09:30-10:15 Zaterdag Twinkle9 Modern/jazz
3-6 16:15-17:00 Dinsdag Twinkle1 Modern/jazz
4-5 16:00-16:45 Woensdag Twinkle3 Modern/jazz
5 16:45-17:30 Woensdag Twinkle4 Modern/jazz
5-6 10:15-11:00 Zaterdag Twinkle10 Modern/jazz
5-6 16:00-16:45 Woensdag Twinkle5 Modern/jazz
5-6 08:45-09:30 Zaterdag Twinkle7 Modern/jazz
         
Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving
6 17:00-18:00 Woensdag Sparkle3 Modern/jazz
6-7 11:00-12:00 Zaterdag Sparkle11 Modern/jazz
7 18:00-19:00 Woensdag Sparkle4 Modern/jazz
7 09:00-10:00 Zaterdag Sparkle8 Modern/jazz
7-9 17:00-18:00 Dinsdag Sparkle2 Modern/jazz
8-9 11:00-12:00 Zaterdag Sparkle10 Modern/jazz
8-10 16:45-17:45 Woensdag Sparkle5 Modern/jazz
10-11 10:00-11:00 Zaterdag Sparkle9 Modern/jazz
10-11 10:15-11:15 Zaterdag Sparkle12 Modern/jazz
10-12 18:45-19:45 Woensdag Sparkle6 Modern/jazz
         
Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving
13-17 19:00-20:00 Dinsdag Dmnds1 Modern/jazz
12-13 12:30-13:30 Zaterdag Dmnds2 Modern/jazz

 

UrbSt.

 

 

Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving
6-8 17:45-18:45 Maandag Br1 Breakdance
9-10 18:45-19:45 Maandag Br2 Breakdance
11+ 19:45-20:45 Maandag Br3 Breakdance
         
Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving
6-8 16:00-17:00 Dinsdag HS1 HipHop
9-10 16:00-17:00 Donderdag HS2 HipHop
11-12 17:00-18:00 Donderdag HS3 HipHop
13-16 19:00-20:00 Donderdag HS4 HipHop
         
Urban  Selectiegr.      
Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving
9-13 17:00-18:30 Dinsdag Young Fresh HH-selectie
12-16 18:30-20:00 Dinsdag New Saga HH-selectie
10-14 18:00-19:00 Donderdag SbS Fam HH-selectie

 

Klassiek

 

Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving
7-9 16:00 - 17:00 Dinsdag K1 Klassiek-Ballet
10-13 17:00 - 18:00 Dinsdag K2 Klassiek-Ballet
14-16 17:00 - 18:30 Vrijdag K3 Klassiek-Ballet
16+ 18:30 - 20:00 Vrijdag K4 Klassiek-Ballet

 

 

Mod.

 

 

Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving
11-17 18:00-19:10 Dinsdag Modern1 Modern
18+ 20:00-21:30 Vrijdag Modern2 Modern

 

Wedstr.

 

 

Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving
6-7 17:45-18:45 Woensdag Little Bee's Wedstrijdgroep
6-7 11:15-12:15 Zaterdag Little Bee's Wedstrijdgroep
8-9 18:00-19:00 Maandag Little Jungle Wedstrijdgroep
8-9 17:45-18:45 Vrijdag Little Jungle Wedstrijdgroep
7-8 12:00-13:00 Zaterdag Little Stars Wedstrijdgroep
7-8 17:30-18:30 Woensdag Little Stars Wedstrijdgroep
10-12 13:30-14:30 Zaterdag Fire Wedstrijdgroep
10-12 18:30-19:30 Woensdag Fire Wedstrijdgroep
8-10 13:30-14:30  Zaterdag Future Wedstrijdgroep
8-10 16:00-17:00 Maandag Future Wedstrijdgroep
8-10 16:00-17:00  Vrijdag Future Wedstrijdgroep
10-11 12:30-13:30  Zaterdag Spirit Wedstrijdgroep
10-11 17:00-18:00  Maandag Spirit Wedstrijdgroep
10-11 17:30-18:30  Woensdag Spirit Wedstrijdgroep
11-14 18:00-19:00  Maandag Splash Wedstrijdgroep
11-14 17:00-18:30 Vrijdag Splash Wedstrijdgroep
11-14 15:30-16:30  Zaterdag Splash Wedstrijdgroep
12-15 19:00-20:30  Dinsdag Illusions Wedstrijdgroep
12-15 10:30-12:00  Zaterdag Illusions Wedstrijdgroep
14-17 18:00-19:30  Dinsdag Dynamic Wedstrijdgroep
14-17 09:00-10:30  Zaterdag Dynamic Wedstrijdgroep
17-21 20:30-22:00  Dinsdag Dynamite Wedstrijdgroep
17-21 19:00-20:30 Vrijdag Dynamite Wedstrijdgroep
16-25 19:00-20:30 Woensdag Energy Wedstrijdgroep
16-25 20:45-22:15 Maandag Energy Wedstrijdgroep
17-30 19:00-20:30  Donderdag Xplosion Wedstrijdgroep
17-30  20:45-22:15 Maandag Xplosion Wedstrijdgroep
18-30  19:15-20:45  Maandag Fearless Wedstrijdgroep
18-30  20:30-22:00  Donderdag Fearless Wedstrijdgroep

 

 

Pilates

 

 

Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving
18+ 19:00-20:00 Woensdag Pilates1 Pilates
18+ 18:00-19:00 Donderdag Pilates2 Pilates

 

 

Volwassenen

 

 

Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving
18+ 19:30-21:00 Dinsdag V1 Modern/jazz
18+ 09:30-11:00 Woensdag V2 Modern/jazz
18+ 20:00-21:30 Woensdag V3 Modern/jazz
18+ 19:00-20:30 Donderdag V5 Mod/Jaz gevord.
30+ 21:00-22:00 Dinsdag Hsenior Heren senior
65+ 09:30-10:30 Maandag BOM1 Bewegen op Muziek
50+ 11:00-12:00 Dinsdag BOM2 Bewegen op Muziek
         
Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving
30+ 10:00-11:00 Dinsdag Zgold1 Zumba-Gold
30+ 10:30-11:30 Donderdag Zgold2 Zumba-Gold
18+ 19:30-20:30 Maandag Z1 Zumba
18+ 20:30-21:30 Maandag Z2 Zumba
18+ 20:30-21:30 Woensdag Z3 Zumba
18+ 09:30-10:30 Donderdag Z4 Zumba
18+ 09:00-10:00 Maandag Bootcamp1 Continitetraining
18+ 08:30-09:30 Woensdag Bootcamp2 Conditietraining
18+ 08:30:09:00 Zaterdag Bootcamp3 Conditietraining
         
Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving
18+ 19:00-20:00 Woensdag Pilates1 Pilates
18+ 18:00-19:00 Donderdag Pilates2 Pilates

 

 

Sp

 

 

Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving
  13:15-14:00 Woensdag SP1 Mytylschool

 

 

 

 Waar:

 

Klik hieronder voor de plaatsen waar de lessen gegeven worden:

 

Vijfkamplaan (= studio1 & 2 & 3 & 4)Blixems en de Mytylschool

 

button gratis proefles

 

pdf-icon PDF-file van de studioindeling.  Handig als je wil weten in welke studio je moet dansen of wie je docent is.