Ledeninfo Lesrooster

Lesrooster 2022/2023

 

Omschrijving van de groepen  

Step by Step voor kinderfeestjes

img 35833

  Link voor meer gegevens over dansfeestjes

Recreatie Alle recreatiegroepen die 3 kwartier of 1 uur trainen per week
UrbanStep De Step by Step dochtergroep: urbanStep. Dansstijlen; HipHop, Streetdance en Breakdance
Klassiek Klassiekballet
Modern Moderne dans
Wedstrijd Alle groepen die meedoen aan danswedstrijden
Volwassenen Volwassenen van 18 t/m 90 jaar. Dansstijlen; Jazz, Aerobics, Zumba Power-Yoga, HipNthigh, Bootcamp en Pilates
Speciaal Leerlingen van het speciaal onderwijs

 

 

Recr.

  

Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving
1-4 10:30-11:15 Maandag Woopy1 Ouder-peuter
1-4 09:30-10:15 Woensdag Woopy2 Ouder-peuter
1-4 09:00-09:45 Vrijdag Woopy3 Ouder-peuter
         
Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving
3-6 16:30-17:15 Dinsdag Twinkle1 Modern/jazz
3-4 16:00-16:45 Woensdag Twinkle2 Modern/jazz
5-6 16:45-17:30 Woensdag Twinkle3 Modern/jazz
3-6 16:15-17:00 Donderdag Twinkle4 Modern/jazz
5-6 09:00-09:45 Zaterdag Twinkle5 Modern/jazz
3-4 09:45-10:30 Zaterdag Twinkle6 Modern/jazz
3-4 09:15-10:00 Zaterdag Twinkle7 Modern/jazz
5-6 10:00-10:45 Zaterdag Twinkle8 Modern/jazz
         
Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving
7-10 16:15-17:15 Dinsdag Sparkle1 Modern/jazz
6-7 16:00-17:00 Woensdag Sparkle2 Modern/jazz
7-8 17:00-18:00 Woensdag Sparkle3 Modern/jazz
8-9 18:00-19:00 Woensdag Sparkle4 Modern/jazz
10-12 19:00-20:00 Woensdag Sparkle5 Modern/jazz
6-8 18:00-19:00 Donderdag Sparkle6 Modern/jazz
6-7 09:00-10:00 Zaterdag Sparkle7 Modern/jazz
8-10 10:00-11:00 Zaterdag Sparkle8 Modern/jazz
10-12 11:00-12:00 Zaterdag Sparkle9 Modern/jazz
8-10 10:30-11:30 Zaterdag Sparkle10 Modern/jazz
6-7 10:45-11:45 Zaterdag Sparkle11 Modern/jazz
         
Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving
 12-18 17:00-18:00 Dinsdag Dmnds1 Modern/jazz

 

UrbSt.

  

Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving
 7-10 17:30-18:30 Maandag Br1 Breakdance
 10-14 18:30-19:30 Maandag Br2 Breakdance
         
Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving
6-8 16:00-17:00 Donderdag HS1 HipHop
9-10 16:00-17:00 Donderdag HS2 HipHop
10-12 17:00-18:00 Dinsdag HS3 HipHop
13+ 19:00-20:00 Dinsdag HS4 HipHop
         
Urban  Selectiegr.      
Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving
10-13  16:00-17:00 Dinsdag Young Fresh HH-selectie
13+ 18:00-19:00 Dinsdag New Saga HH-selectie
10+ 17:00-18:00 Donderdag SbS Fam HH-selectie

 

Klassiek

 

Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving
  17:00 - 18:00 Donderdag K1 Klassiek-Ballet
  18:00 - 19:00 Donderdag K2 Klassiek-Ballet
  19:00 - 20:30 Vrijdag K3 Klassiek-Ballet
  20:30 - 22:00  Vrijdag  K4 Klassiek-Ballet

 

 

Mod.

  

Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving
  19:30-20-30 Donderdag Modern1 Modern
  20:30-22:00 Donderdag Modern2 Modern

 

Wedstr.

  

Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving
5-8 17:30-18:30 Woensdag Little Bee's Wedstrijdgroep
5-8 17:00-18:00 Vrijdag Little Bee's Wedstrijdgroep
8-10 17:30-18:30 Maandag Little Stars Wedstrijdgroep
8-10 17:30-18:30 Woensdag Little Stars Wedstrijdgroep
7-10 16:00-17:00 Dinsdag Jump Wedstrijdgroep
7-10 17:00-18:00 Vrijdag Jump Wedstrijdgroep
9-12 18:30-19:30 Woensdag Fire Wedstrijdgroep
9-12 18:00-19:00 Vrijdag Fire Wedstrijdgroep
9-11 16:00-17:00  Maandag Future Wedstrijdgroep
9-11 17:30-18:30 Woensdag Future Wedstrijdgroep
9-11 18:00-19:00  Vrijdag Future Wedstrijdgroep
 10-12 18:30-19:30  Maandag Spirit Wedstrijdgroep
 10-12 18:00-19:00  Donderdag Spirit Wedstrijdgroep
 10-12 16:30-17:30  Vrijdag Spirit Wedstrijdgroep
 8-10 17:00-18:00  Maandag Splash Wedstrijdgroep
 8-10 18:30-19:30 Woensdag Splash Wedstrijdgroep
 8-10 16:30-17:30  Vrijdag Splash Wedstrijdgroep
 13-16 18:30-20:00  Dinsdag Illusions Wedstrijdgroep
 13-16 17:00-18:30  Donderdag Illusions Wedstrijdgroep
 14-17 17:30-19:00  Dinsdag Dynamic Wedstrijdgroep
 14-17 19:00-20:30  Donderdag Dynamic Wedstrijdgroep
 17-22 20:30-22:00  Maandag Dynamite Wedstrijdgroep
 17-22 19:00-20:30 Vrijdag Dynamite Wedstrijdgroep
 13-16 18:00-19:30 Maandag Power Wedstrijdgroep
 13-16 17:30-19:00 Vrijdag Power Wedstrijdgroep
 13-16 20:00-21:30 Dinsdag Energy Wedstrijdgroep
 13-16 17:30-19:00 Vrijdag Energy Wedstrijdgroep
 19+ 18:30-20:00  Maandag Xplosion Wedstrijdgroep
 19+ 18:30-20:00 Donderdag Xplosion Wedstrijdgroep
 20+ 19:30-21:00  Maandag Fearless Wedstrijdgroep
 20+ 20:30-22:00  Donderdag Fearless Wedstrijdgroep

 

 

Pilates

  

Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving
18+ 19:00-20:00 Woensdag Pilates1 Pilates
18+ 9:15-10:15 Vrijdag Pilates2 Pilates

 

 

Volwassenen

  

Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving
18+ 19:30-21:00 Dinsdag V1 Modern/jazz
18+ 10:00-11:30 Woensdag V2 Modern/jazz
18+ 20:00-21:30 Woensdag V3 Modern/jazz
18+ 19:00-20:30 Donderdag V4 Mod/Jaz gevord.
30+ 21:00-22:00 Dinsdag Hsenior Heren senior
65+ 09:30-10:30 Maandag BOM1 Bewegen op Muziek
50+ 11:00-12:00 Dinsdag BOM2 Bewegen op Muziek
         
Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving
30+ 10:00-11:00 Dinsdag Zgold1 Zumba-Gold
30+ 10:30-11:30 Donderdag Zgold2 Zumba-Gold
18+ 19:30-20:30 Maandag Z1 Zumba
18+ 20:30-21:30 Maandag Z2 Zumba
18+ 20:30-21:30 Woensdag Z3 Zumba
18+ 09:30-10:30 Donderdag Z4 Zumba
18+ 09:00-10:00 Maandag Bootcamp1 Continitetraining
18+ 09:00-10:00 Woensdag Bootcamp2 Conditietraining
18+ 08:30:09:00 Zaterdag Bootcamp3 Conditietraining
         
Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving
18+ 19:00-20:00 Woensdag Pilates1 Pilates
18+ 09:15-10:15 Vrijdag Pilates2 Pilates

 

 

Sp

  

Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving
  15:00-15:45 Woensdag SP1 Mytylschool

 

 

 

 Waar:

 

Klik hieronder voor de plaatsen waar de lessen gegeven worden:

 

Vijfkamplaan (= studio1 & 2 & 3 & 4)Blixems en de Mytylschool

 

button gratis proefles