Ledeninfo Lesrooster

Lesrooster 2017/2018

Omschrijving van de groepen  

Step by Step voor kinderfeestjes

img 35833

  Link voor meer gegevens over dansfeestjes

Recreatie Alle recreatiegroepen die 3 kwartier of 1 uur trainen per week
UrbanStep De Step by Step dochtergroep: urbanStep. Dansstijlen; HipHop, Streetdance en Breakdance
Klassiek Klassiekballet
Modern Moderne dans
Wedstrijd Alle groepen die meedoen aan danswedstrijden
Volwassenen Volwassenen van 18 t/m 90 jaar. Dansstijlen; Jazz, Aerobics, Zumba HipNthigh, Steps, Power-Yoga en Aerial-Yoga
Speciaal Leerlingen van het speciaal onderwijs

 

 

Recreatie

Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
1-3 10:30 - 11:15 Maandag Woopy1 Ouder-peuter Studio 1 Herra
3-4 11:00 - 11:45 Maandag Woopy2 Ouder-peuter Studio 1 Herra
1-2 09:00 - 09:45 Woensdag Woopy4 Ouder-peuter Studio 1 Herra
3-4 09:30 - 10:15 Woensdag Woopy5 Ouder-peuter Studio 1 Herra
2-4 09:00 - 09:45 Donderdag Woopy6 Ouder-peuter Studio 4 Herra
1-2 09:00 - 09:45 Vrijdag Woopy7 Ouder-peuter Studio 1 Herra
2-3 09:30 - 10:15 vrijdag Woopy8 Ouder-peuter Studio 1 Herra
3-4 10:00 - 10:45 Vrijdag Woopy9 Ouder-peuter Studio 1 Herra
             
Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
3-4 15:30 - 16:15 Woensdag Twinkle1 Modern/jazz Blixems Lindie
5-6 16:15 - 17:00 Woensdag Twinkle2 Modern/jazz Blixems Lindie
4-5 08:45 - 09:30 Zaterdag Twinkle3 Modern/jazz Studio 4 Lindsay
5-6 09:30 - 10:15 Zaterdag Twinkle4 Modern/jazz Studio 4 Lindsay
4-5 10:15 - 11:00 Zaterdag Twinkle5 Modern/jazz Studio 4 Lindsay
5-6 11:00 - 11:45 Zaterdag Twinkle6 Modern/jazz Studio 4 Lindsay
4-5 11:45 - 12:30 Zaterdag Twinkle7 Modern/jazz Studio 4 Lindsay
3-4 09:00 - 09:45 Zaterdag Twinkle8 Modern/jazz Studio 2 FloorSt
4-5 09:45 - 10:30 Zaterdag Twinkle9 Modern/jazz Studio 2 FloorSt
3-4 16:00 - 16:45 Dinsdag Twinkle10 Modern/jazz Studio 1 Maartje
5-6 16:45 - 17:30 Dinsdag Twinkle11 Modern/jazz Studio 1 Maartje
3-4 16:00 - 16:45 Woensdag Twinkle12 Modern/jazz Studio 2 Beau
5-6 16:45 - 17:30 Woensdag Twinkle13 Modern/jazz Studio 2 Beau
5-6 16:00 - 16:45 Donderdag Twinkle14 Modern/jazz Studio 4 Sam
             
Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
6-8 17:00 - 18:00 Woensdag Sparkle1 Modern/jazz Blixems Lindie
8-10 18:00 - 19:00 Woensdag Sparkle2 Modern/jazz Blixems Lindie
6-8 16:00 - 17:00 Maandag Sparkle3 Modern/jazz Studio 1 Beau
6-8 16:00 - 17:00 Woensdag Sparkle4 Modern/jazz Studio 1 Maartje
8-10 17:30 - 18:30 Woensdag Sparkle5 Modern/jazz Studio 2 Beau
6-8 16:30 - 17:30 Donderdag Sparkle6 Modern/jazz Studio 1 Sam/Angela
6-7 09:00 - 10:00 Zaterdag Sparkle7 Modern/jazz Studio 1 KimG/Cheney
6-7 10:00 - 11:00 Zaterdag Sparkle8 Modern/jazz Studio 1 KimG/Cheney
7-8 11:00 - 12:00 Zaterdag Sparkle9 Modern/jazz Studio 1 KimG/Cheney
7-8 10:30 - 11:30 Zaterdag Sparkle10 Modern/jazz Studio 2 FloorSt
8-10 17:00 - 18:00 Dinsdag Sparkle11 Modern/jazz Studio 4 Inge/KimvdL
8-10 11:45 - 12:45 Zaterdag Sparkle12 Modern/jazz Studio 2 FloorSt
8-9 12:45 - 13:45 Zaterdag Sparkle13  Moderb/jazz  Studio 2  FloorSt 
             
Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
10-11 18:00 - 19:00 Dinsdag Diamonds1 Modern/jazz Studio 4 Inge/KimvdL
10-11 16:30 - 17:30 Maandag Diamonds2 Modern/jazz Studio 2 Inge/Sam
11-12 18:00 - 19:00 Maandag Diamonds3 Modern/jazz Studio 3 IngeSam
11-13 12:00 - 13:00 Zaterdag Diamonds4 Modern/jazz Studio 3 Ilse
12-16 17:30 - 18:30  Donderdag Diamonds5 Modern/jazz Studio 1 Sam/Angela 
16+ 19:00 - 20:00 Dinsdag Diamonds6 Modern/jazz Studio 4 Inge/KimvdL
             
Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
8-13 16:00 - 17:00 Woensdag Aerkids Aerobic Studio 3 Angela

UrbanStep

Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
7-9 17:30 - 18:30 Maandag Br1 Breakdance Studio 2 Chiel/Joey
9-12 18:30 - 19:30 Maandag Br2 Breakdance Studio 2 Chiel/Joey
8-12 18:30 - 19:30 Donderdag Br3 Breakdance Studio 2 Daan
13-18 19:30 - 20:30 Donderdag Br4 Breakdance Studio 2 Daan
             
13-14 19:15 - 20:15 Dinsdag H1 HipHop Studio 2 Herra
10-12 18:00 - 19:00 Dinsdag H2 HipHop Studio 2 Herra
17+ 20:45 - 21:45 Woensdag S1 Streetdance Studio 2 Herra
13-16 18:00 - 19:00 Woensdag S2 Streetdance Studio 4 Herra
11-13 17:00 - 18:00 Donderdag S3 Streetdance Studio 2 Herra
10-12 17:00 - 18:00 Dinsdag S4 Streetdance Studio 2 Herra
8-10 16:00 - 17:00 Dinsdag S5 Streetdance Studio 2 Herra
6-8 16:00 - 17:00 Donderdag S6 Streetdance Studio 2 Herra

 

Urban wedstrijdgroepen          
  Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
15-20 20:15 - 21:45 Dinsdag Avidity Streetd-selectie Studio 2 Herra
15-20  19:15 - 20:45 Woensdag Avidity Streetd-selectie Studio 4 Herra
10-14  17:00 - 18:00 Maandag Trouble Makers Streetd-selectie Studio 4 Herra
10-14  17:00 - 18:00 Woensdag Trouble Makers Streetd-selectie Studio 4 Herra
8-11 16:00 - 17:00 Maandag Scape Streetd-selectie Studio 4 Herra
8-11  16:00 - 17:00 Woensdag Scape Streetd-selectie Studio 4 Herra

Klassiek

Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
6-10 18:00 - 19:00 Donderdag K1 Klassiek-Ballet Studio 4 FloorK
11-16 19:00 - 20:00 Vrijdag K2 Klassiek-Ballet Studio 4 FloorK
15+ 20:00 - 21:30 Vrijdag K3 Klassiek-Ballet Studio 4 FloorK
16+ 20:30 - 22:00 Donderdag K4 Klassiek-Ballet Studio 4 FloorK

Modern

Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
10-14 18:00 - 19:00 Vrijdag Modern1 Modern Studio 4 FloorK
16+ 19:00 - 20:30 Donderdag Modern2 Modern Studio 4 FloorK

Wedstrijd

  Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
6-9 17:00 - 18:00 Woensdag Little Bees Selectiegroep Studio 1 Maartje
6-9 18:00 - 19:00 Vrijdag Little Bees Selectiegroep Studio 1 SanneSt
-> 13 17:00 - 18:00 Maandag Explore Selectiegroep Studio 1 Beau
-> 13  17:00 - 18:00 Vrijdag Explore Selectiegroep Studio 1 Inge
-> 13  16:00 - 17:00 Maandag Future Selectiegroep Studio 3 Maartje
-> 13  17:00 - 18:00 Vrijdag Future Selectiegroep Studio 4 Wilma
-> 13  13:00 - 14:00 Zaterdag Future Selectiegroep Studio 3 Ilse
             
  Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
16+ 19:30 - 21:00 Maandag Med1 Mediumgroep Studio 4 SanneK
16+  20:45 - 22:15 Dinsdag Med1 Mediumgroep Studio 1 Maartje
16-19  19:15 - 20:45 Dinsdag Med2 Mediumgroep Studio 1 Maartje
16-19  18:30 - 20:00 Donderdag Med2 Mediumgroep Studio 1 Eline
13-16  18:00 - 19:30 Maandag Med3 Mediumgroep Studio 4 Maartje
13-16  09:00 - 10:30 Zaterdag Med3 Mediumgroep Studio 3 Ilse
13-16  17:45 - 19:15 Dinsdag Med4 Mediumgroep Studio 1 Maartje
13-16  10:30 - 11:30 Zaterdag Med4 Mediumgroep Studio 3 Ilse
18+  21:00 - 22:00 Maandag Gev1 Gevor. groep Studio 4 SanneK
18+  19:30 - 21:30 Vrijdag Gev1 Gevor. groep Studio 3 Wilma
->16  18:00 - 19:30 Woensdag Gev2 Gevor. groep Studio 1 Maartje
->16  12:30 - 14:00 Zaterdag Gev2 Gevor. groep Studio 1 KimG
             
  Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
11-13 17:00 - 18:00 Maandag Rising Star Demogroep Studio 3 Maartje
11-13  18:00 - 19:00 Dinsdag Rising Star Demogroep Studio 3 Wilma
11-13  14:00 - 15:00 Zaterdag Rising Star Demogroep Studio 1 KimG
->16 17:00 - 18:30 Woensdag Dynamite Demogroep Studio 3 Wilma
-> 16  19:00 - 20:30 Vrijdag Dynamite Demogroep Studio 1 SanneSt
15-19  19:00 - 20:30 Maandag Vision Demogroep Studio 3 Eline
15-19  20:30 - 22:00 Vrijdag Vision Demogroep Studio 1 SanneSt
-> 19 18:00 - 19:30 Maandag Graffiti Demogroep Studio 1 Beau
-> 19  18:00 - 19:30 Donderdag Graffiti Demogroep Studio 3 Wilma
20+  20:30 - 22:00 Maandag SpecialArt Demogroep Studio 3 Wilma
20+  21:00 - 22:30 Donderdag SpecialArt Demogroep Studio 3 Wilma

 

Yoga

Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
18+ 09:15 - 10:30 Vrijdag Y1 Power-Yoga Studio 4 Iris
18+ 20:30 - 21:45 Dinsdag Aerial flow Aerial yoga Studio 4 Rogier
18+ 20:30 - 21:45 Woensdag Ay1 Aerial yoga Studio 4 Rogier

Volwassenen

Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
18+ 19:30 - 21:00 Dinsdag V1 Modern/jazz Vol. Studio 3 Wilma
18+ 10:00 - 11:00 Woensdag V2 Modern/jazz Vol. Studio 3 Wilma
18+ 20:00 - 21:30 Woensdag V3 Modern/jazz Vol. Studio 3 Wilma
18+ 20:00 - 21:00 Donderdag V4 Modern/jazz Vol. Studio 1 Eline
18+ 19:30 - 21:00 Donderdag V5 Mod/Jaz Vol. gevord. Studio 3 Wilma
20+ 21:00 - 22:00 Dinsdag Hsenior Heren senior Studio 3 Wilma
             
Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
18+ 19:30 - 20:30 Woensdag Aer2 Aerobic Studio 1 ___
50+ 09:30 - 10:30 Maandag Aer3 Aerobic Studio 1 Herra
16+ 18:00 - 19:00 Vrijdag  HNT HipNthigh Studio 3 Wilma
18+ 09:30 - 10:30 Maandag HNT HNT/Steps Studio 4 Wilma
18+ 09:00 - 10:00 Woensdag HNT HNT/Steps Studio 4 Wilma
18+ 18:30 - 19:30 Woensdag JF1 Jumping Fitness (*) Studio 3 Wilma
18+ 09:00 - 10:00 Dinsdag PL Pilates (**) Studio 1 Lucas
             
Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
40+ 10:00 - 11:00 Donderdag Zgold1 Zumba-Gold Studio 1 Lan
40+ 10:00 - 11:00 Dinsdag Zgold2 Zumba-Gold Studio 1 Lucas
18+ 19:30 - 20:30 Maandag Z1 Zumba Studio1+2 Sandra
18+ 20:30 - 21:30 Maandag Z2 Zumba Studio1+2 Sandra
18+ 20:30 - 21:30 Woensdag Z3 Zumba Studio 1 Maud
18+ 09:00 - 10:00 Donderdag Z4 Zumba Studio 1 Lan
18+ 19:00 - 20:00 Vrijdag Z5 Zumba Studio 2 Ylana
18+ 10:00 - 11:00 Woensdag Z6 Zumba Studio 1 Sandra
             
Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
18+ 09:15 - 10:30 Vrijdag Y1 Power-Yoga Studio 4 Iris
18+ 20:30 - 21:45 Dinsdag Aerial-flow Aerial yoga Studio 4 Rogier
18+ 20:30 - 21:45 Woensdag Ay1 Aeriel yoga Studio 4 Rogier

(*) Lessen starten 13 september 

(**) lessen starten 3 Oktober

Speciaal

Leeftijd Tijden Trainingsdag Groep Beschrijving Zaal Docent
  13:00 - 13:45 Woensdag Sp1 Sp. onderwijs mytylschl Herra

Waar:

Klik hieronder voor de plaatsen waar de lessen gegeven worden:

Vijfkamplaan (= studio1 & 2 & 3 & 4)Blixems en de Mytylschool

 

button gratis proefles

pdf-icon PDF-file van de studioindeling.  Handig als je wil weten wanneer een studio bezet/vrij is

Zie deze link voor uitvoeringen, shows en workshops gesorteerd op dansgroep